| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
|---|---|
| Schroef het Verwarmen Macht | 17.5-21KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Verwarmingsmethode | het elektrische cyclus verwarmen |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
|---|---|
| Modelleer nr. | ABLD100 |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PE, PP, PVC, PETG, ABS, EAV |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| Handelsmerk | Dawson |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |