| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastiek |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS |
| Garantie | 12 maanden |