| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Handelsmerk | Dawson |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Typ van blaasgiet | Extrusieblaasgietwerk |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Toepassing | Plastic modellen, watervaten, koelkast |
| Motor | Servomotor |
| Plc-controle | Japans Mitsubishi |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Max. Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 360 PC/H |
| schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |