| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, ABS |
| Max Volume | 30L |
| Toepassingen | Jerry Cans, Trommels, Gallons, Hulpmiddeldozen |
| Certificaat | Ce |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Gewicht (t) | 6.5 |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |