| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | DSB70II |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Agent | Heet/koude |
| Holte | één of meer |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Productiecapaciteit | 400~450 PCS/H |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| Kerncomponenten | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Verwerkt plastiek | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Vereiste arbeidskrachten | 1~2 exploitant |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Output van HDPE | 100kg/h |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |