| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Vorm | één holte |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Kerncomponenten | PLC, motor, Versnellingsbak, Motor, pomp |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Voorwaarde | nieuw |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Naam van de machine | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |