| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Voorwaarde | Nieuwe verkoop |
|---|---|
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Garantie | 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, stuk speelgoed |
| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |