| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
|---|---|
| Station | 50 mm |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Spanning | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Gemaakt in | China |
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Agent | Heet/koude |
| Holte | één of meer |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Kunststof | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kleur | Aangepast |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 200PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Output van HDPE | 100kg/h |