| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | DAWSON |
| HS Code | 8477301000 |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |