| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Vormmateriaal | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | Multiholte, één of meer |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Materiaal | P20, S136, aluminiumlegering |
|---|---|
| Holte | Meerdere holtes beschikbaar |
| Schimmeltest | De mal wordt vóór verzending strikt getest |
| Automatisch knipperen | Automatisch deflashing-systeem meegeleverd |
| Andere diensten | 24 uur |