| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Gewicht (Kg) | 3500 kg |
| Merknaam | Dawson |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Toepassing | Medische fles, schoonheidsmiddel |
| Voltage | 380V, 380V/50HZ, 220/380V, 220V/380V/415V/460V. |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Dienst na verkoop geleverd | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden |
| Spanning | 380V/3PH/50HZ |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Dienst na verkoop geleverd | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden |
| Spanning | 380V/3PH/50HZ |