| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| De kleur van de machineverschijning | 1~2 exploitant |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
|---|---|
| Naam van het product | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte Fles | Drinkfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Fles Volume ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Toepassing | fles |
| Toepasselijke industrieën | Werkplaatsen voor het repareren van machines |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
| Type | Stretch Pet Blow Moulding |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| plastic producten | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaakflessen van 5ml aan 1L |
|---|---|
| Volume | 5ml aan 1000ml |
| Automatisering | Volledige automatisch |
| Lokale serviceplaats | China, Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |