| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | 380V/3Ph/50Hz |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Post | Drie in |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 1L |
| Sutiablemateriaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Maximale vormgrootte | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. productvolume | 1200L |
| Geschikt materiaal | HDPE/HMWHDPE |
| Hydraulische aandrijflijn (hoofd) | 42 kW |
| Klemkracht | 2200 KN |
| Model nr. | DSB100 |
|---|---|
| Bedrijfsdruk | 12Mpa |
| Maximaal volume | 120 liter |
| Toepassing | Plastic modellen, watervaten, koelkast |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Huishoudenproduct, Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Blazende Vorm |
| Holte | De multiholte, kiest/Multi uit |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |