| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 enz. |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Automatisch ontknippersysteem meegeleverd |
| Materiaal | CNC, draaibank, EDM, draadsnijden, boren, enz. |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Kunststof | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kleur | Aangepast |
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Agent | Heet/koude |
| Holte | één of meer |
| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Holte | Meerdere holtes beschikbaar |
| Materiaal | CNC, draaibank, EDM, draadsnijden, boren, enz. |
| Logo aangepast | ja |
| Volledige productielijn | volledige lijn, niet alleen vorm maar al plastic machines u wenst. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |