| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5L |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kunststof | HUISDIER, PP, PS, PC, ABS |
| Naam | De plastic vorm van de flessenslag voor waterfles |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| Naam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Volledige productielijn | volledige lijn, niet alleen vorm maar al plastic machines u wenst. |
|---|---|
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Naam | De plastic vorm van de flessenslag voor waterfles |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
|---|---|
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Productnaam | I vorm van de liter de plastic slag, PP/PET/PE-van de de Flessenvorm van het Slagvoorvormen Vorm van |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Holte | Meerdere holtes beschikbaar |
| Materiaal | CNC, draaibank, EDM, draadsnijden, boren, enz. |
| Logo aangepast | ja |
| Volledige productielijn | volledige lijn, niet alleen vorm maar al plastic machines u wenst. |