| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
|---|---|
| Productnaam | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte fles | Drankfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastiek |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Post | Drie in |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 1L |
| Sutiablemateriaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 mm |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Gewicht (Kg) | 3500 kg |
| Merknaam | Dawson |