| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Postaantal | Dubbel of Enig |
|---|---|
| Machinegewicht | 5.5T |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Macht (W) | 28.5kw |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastiek |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Max. Productvolume | 300 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 pc/h |
| Schroefdiameter | 120 mm |
| Schroefl/d verhouding | 33 |
| De macht van de schroefaandrijving | 132 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |