| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| sutiable | 0~5L fles |
| Max. Productvolume | 5L |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Assortiment | 0~5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68KN |
| Sjabloongrootte | 380*450mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |