| Modelleer nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1100 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Gewicht | als orde |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Handelsmerk | Dawson |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| garantie | 12 maanden |
| Verwerkt kunststof | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | nieuw |
| VOORWAARDE | Nieuw |
|---|---|
| automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| TOEPASSING | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |