| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| GROOTTE | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Klemkracht | 110 kN |
| Verwarmingszone | 3 |
| Verwarmingsvermogen | 13.8kw |
| Fietstijd | 21.6 s |
|---|---|
| Productie | 16000 stuks per dag |
| Het ontwerp van de lagen | Dubbellaagontwerp |
| Schimmelmateriaal | P20, 2316, S136H, Aluminium met beryllium koper. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |