| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastiek |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |