| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Drijfsysteem | Servomotor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastic |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model nr. | ABLB100 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5 kW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| HS Code | 8477301000 |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Model-NR. | ABLB90 |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |