| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 360 PC/H |
| schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Sutiable | 0~5L fles |
| Binnen gemaakt | China |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Sutiable | 0~5L fles |
| Binnen gemaakt | China |