| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Fietstijd | 21.6 s |
|---|---|
| Productie | 16000 stuks per dag |
| Het ontwerp van de lagen | Dubbellaagontwerp |
| Schimmelmateriaal | P20, 2316, S136H, Aluminium met beryllium koper. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen kracht | 68 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |