| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Max.product volume | 8 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Schroefdiameter | 75 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De aandrijvingsmacht van de oliepomp | 7,5 kW |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| Output van HDPE | 110 kg/u |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |