| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Materiaal | PC-HDPE PP |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Toepasselijke Industrie | Chemische Container |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Productvolume | 120L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |