| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| HS CODE | 8477301000 |
| Machinetype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt Product | 10-30L HDPE/PP Stapelbaar Jerry Can |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Machinetype | Het afgietselmachine van de uitdrijvingsslag |
|---|---|
| Productie | HDPE Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
| Materiaal | PE, PP, PVC, PA… |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |