| Dubbel halsontwerp | voortaan kunt u enkel in overkant veranderen, is het als een vrij vervangstuk. |
|---|---|
| Vormholte & snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
| insnoeringsplaat | ingevoerd JAPAN materiële DC53, Thermische behandeling aan HRC62 |
| Het Deflashing van eenheid en maskermateriaal | Hoog - de legering van het kwaliteitsaluminium 6061# |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Huishoudenproduct, Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Blazende Vorm |
| Holte | De multiholte, kiest/Multi uit |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7Kw |
| Handelsmerk | Dawson |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 5-6 kW |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 600bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| gewicht | 500KG |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75MM |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |