| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Het vastklemmen Kracht | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Ruimte tussen Verbindingsstang | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Drukcilinderslag | 435mm |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Productnaam | Injectie het vormen machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Product Name | Injection Molding Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |