| Classificatie van spuitgietmachines | Bottel Cap deksel maken injectie gietmachine |
|---|---|
| Injectiedruk | Mpa 148 |
| Dikte van de vorm | 180-470 mm |
| Tonnage van de ejector | 70KN |
| Uitwerperaantal | 5 stuks |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Volume | 100ML-300L |
|---|---|
| Gebruik | injectie het vormen machine |
| holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Levensduur van schimmels | meer dan 1.000.000 keer |
| Naam van het product | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| schroefdiameter | 45 mm |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 460 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 415 g |
| Injectiedruk | MPa 188 |
| Injectietarief | 140 g/s |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Vormdikte | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |