| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
|---|---|
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Productnaam | I vorm van de liter de plastic slag, PP/PET/PE-van de de Flessenvorm van het Slagvoorvormen Vorm van |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Kunststof | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kleur | Aangepast |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kunststof | HUISDIER, PP, PS, PC, ABS |
| Naam | De plastic vorm van de flessenslag voor waterfles |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Blazende Vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Holte | Enige Holte/Multiholte |