| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | 380V/3Ph/50Hz |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| productnaam | De blazende machine van de HUISDIERENfles |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |