| Cyclustijd | 21.6 s |
|---|---|
| Productie | 16000 stuks per dag |
| Het ontwerp van de lagen | Dubbellaagontwerp |
| Vormmateriaal | P20, 2316, S136H, Aluminium met beryllium koper. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, online ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar, een jaar, 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Dienst na verkoop geleverd | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden |
| Spanning | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Dienst na verkoop geleverd | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden |
| Spanning | 380V/3PH/50HZ |
| Toepassing | Kosmetische fles, medisch, pesticiden |
|---|---|
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Naam | Automatische Blazende Machine, Hete de Injectieslag van de Verkoop Automatische Plastic Fles het Vor |
| Productnaam | Multi-layer benedenwaartse plastic de slag van de flesseninjectie het vormen machine |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, PVC |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |