| Schroefdiameter | 40 mm |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 20.5:1 |
| Schroefsnelheid | 0-190 rpm |
| Theoretische injectiecapaciteit | 238 cm3 |
| Injectiedruk | 174 Mpa |
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
|---|---|
| automatisch | Volledig Automatisch |
| De technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| langs gecontroleerd | PLC |
| Het vormen het Sluiten en het Openen Cilinder | FESTO |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Toepassing | Kosmetische fles, medisch, pesticiden |
|---|---|
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Naam | Automatische Blazende Machine, Hete de Injectieslag van de Verkoop Automatische Plastic Fles het Vor |
| Productnaam | Multi-layer benedenwaartse plastic de slag van de flesseninjectie het vormen machine |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, PVC |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | 380V/3Ph/50Hz |