| Na de verkoopdienst | 12 maand |
|---|---|
| Toepassing | Flessen |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs |
| Sleutelwoord | assemblagemachine |
| Voordeel | gemakkelijke controle |
| Na de Verkoopdienst | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing | Plastic flessen |
| De dienst | Verleende naverkoop de Dienst |
| Sleutelwoord | wattenmachine |
| Voordeel | sparen efficiency |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Afmeting (L*W*H) | Afhangen |
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V |
| Plastic Type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |