| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Automatisering | Volledig automatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Gepersonaliseerd logo | Ja |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk te werken |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Naam van de machine | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Leveringsdagen | 55 dagen |