| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | Loper |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |