| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 360 PC/H |
| schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| sutiable | 0~5L fles |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, PC, PE/PP |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |