| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 MM. |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| Merk | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32 STKS: |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| Merk | DAWSON |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32pcs |
| Lichte buismacht | 1.25KW |
| Productnaam | De Slag van de HUISDIERENfles het Vormen Machine |
|---|---|
| Toepassing | Drankfles, Oliefles |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig Automatisch |
| de technische dienst | 24 hours/365-Dagen online |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
|---|---|
| Productnaam | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte fles | Drankfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Output van HDPE | 100kg/h |