| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Vormmateriaal | S50c/S136/Aluminium met Berylliumkoper |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |