| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model-NR. | DSB80-30L |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| HS Code | 8477301000 |
| Max. Productvolume | 25L |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Model-NR. | ABLB90 |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| Toepassingen | Jerry Cans, Flessen, Gallons |
|---|---|
| Max Product Volume | 15L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| Postaantal | Dubbele Post |
| Facultatieve laag | Veelvoudige Beschikbare Laag |
| ModelNo. | BSM65 |
|---|---|
| POST | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |