| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag, rekslag het vormen machine |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, stuk speelgoed |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 30KW |
|---|---|
| Output (kg/u) | 130 kg/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | ja |
| Garantie | één jaar |