| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | Loper |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |