| Modelleer nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Plasticiserende omvormer | innovance |
| Klemkracht | 110 kN |
| Parison-controlesysteem | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Assortiment | 0~5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68KN |
| Sjabloongrootte | 380*450mm |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Assortiment | 0~5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68KN |
| Sjabloongrootte | 380*450mm |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| GROOTTE | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |