| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Samenvatten | Hoogwaardig gelegeerd staal, middenvoeding |
| extrudermotor | Siemens-motor van 30 kW |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
|---|---|
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 14,1 kW |
| Output (kg/u) | 70 kg/u |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Max. Productvolume | 300 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 pc/h |
| Schroefdiameter | 120 mm |
| Schroefl/d verhouding | 33 |
| De macht van de schroefaandrijving | 132 kW |
| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |