| schroefdiameter | 45 mm |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 460 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 415 g |
| Injectiedruk | MPa 188 |
| Injectietarief | 140 g/s |
| Kleur van het apparaat | aanpasbaar |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |
| Hulpapparatuur | We helpen klanten bij het kopen van bekende merk hulpmachines |
| Kerncomponenten | PLC, Lager, Versnellingsbak |
|---|---|
| Verpakkend Type | Film, Folie |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk te werken |
| Functie | Hoge Effieciency |
| Sleutelwoord | Verpakkingsmachine |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Vervangstukken | 30%, 50%, 100%, volgens Specifiek Vereiste |
| HS Code | 848071 |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Na garantie service | Online ondersteuning |
|---|---|
| Plaats van de lokale dienst | Geen |
| Naverkoopservice | Eén jaar |
| Naam | Leak Tester |
| Sleutelwoord | automatische lektoetser |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 150 L/min. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |