| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Schroefdiameter | 56 mm |
|---|---|
| Schotvolume (theoretisch) | 788 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 709 g |
| Injectiedruk | Mpa 178 |
| Injectietarief | 210 g/s |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Modelleer nr. | M.D.-5L |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | Autocad |
| Certificering | TS16949, CE, ISO |
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelleer nr. | M.D.-5L |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | Autocad |
| Certificering | TS16949, CE, ISO |
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelleer nr. | M.D.-5L |
|---|---|
| Ontwerpsoftware | Autocad |
| Certificering | TS16949, CE, ISO |
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |