| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Voltage | 220V/380V, 380V/50HZ |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Het vastklemmen Kracht (kN) | 900 |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Hol deelvolume | 10~30L |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 1 m ³ /min |