| Materiaal | P20, S136, aluminiumlegering |
|---|---|
| Holte | Meerdere holtes beschikbaar |
| Schimmeltest | De mal wordt vóór verzending strikt getest |
| Automatisch knipperen | Automatisch deflashing-systeem meegeleverd |
| Andere diensten | 24 uur |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Toonzaalplaats | niets |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Naam van de machine | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |