| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PE, PP, PVC, PETG, ABS, EAV |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Kerncomponenten | PLC, motor, Versnellingsbak, Motor, pomp |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Voorwaarde | nieuw |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Specificatie | ABLB90-30L |
|---|---|
| Naam | Jerry Can Blow Molding Machine |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelnr. | ABLB75II |
|---|---|
| Uitvoercapaciteit | 180pcs/h |
| Schroef diameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 Dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |